Po nějaké době Tyler dostal první zprávu od dívky. Napsala, že má Tylerovu dětskou fotku a dárek, který si už několik let pečlivě schovává. Když mladý muž viděl fotografii, okamžitě pochopil, o co jde. Začal se stýkat s dívkou. Tak to trvalo několik měsíců. Tyler a Joana si začali uvědomovat, že už je spojuje skutečné a upřímné přátelství. V jednom okamžiku Joana pozvala Tylera na návštěvu a ten, který shromáždil věci, šel na Filipíny.

Když mladý muž viděl Joanu naživo, okamžitě si uvědomil, že se zamiloval. Seznámil se s dívčinými rodiči a přáteli, pak Joanu představil svým příbuzným.

Stále spolu komunikovali, telefonovali, ale vztah už byl jiný. Při svém dalším příjezdu na Filipíny požádal dívku o ruku. Svatba se odehrála v roce 2014.

Tyler přiznává, že si nedokáže představit, co by se všechno stalo, kdyby se nezúčastnil akce, neposlal by tento dárek, odmítl nabídku od Joea a nakonec by se s ní neviděl. Všechno by dopadlo jinak. Prostě by nepotkal lásku svého života. Dnes je Tyler jistý: tím, že děláte malý dobrý skutek, děláte lépe sami sebe. Dobro se vždy vrací a to je pravda.

Zdroj: tourister.ru

1
2