2. Lebka
3 z 10 lidí si myslí, že lidská lebka je to, co skutečně viděli jako první. Vaše budoucnost nemusí být tolik o romantice, jako tomu bylo v předchozím případě, ale určitě se brzy budete cítit klidnější! Jde o to, že brzy budete čelit nějaké vážné nehodě, ale naštěstí budete mít dostatek odvahy a štěstí, abyste se z této situace dostali!
Možná jde o život jednoho z vašich nejlepších přátel, protože dojde k tragédii, která vyžaduje rychlou a přesnou pozornost: tato osoba má štěstí, že vás má po svém boku, protože budete vědět, jak jednat nejlepším způsobem, aby se mu nic nestalo !
Jste člověk s neuvěřitelným uměleckým talentem, takže si můžete být jisti, že pokud budete každý den tvrdě pracovat, dosáhnete svých cílů s úžasnou lehkostí. Úspěch se dostaví brzy! 

3. Měsíc
30% respondentů uvedlo, že měsíc viděli jako první! Pokud jste poprvé viděli měsíc, možná velmi brzy vás čeká zvýšení platu nebo nějaká odměna. 
V nejbližší době se nemusíte ničeho obávat, zejména v oblasti zdraví. Vaše síla je nepopiratelná a „nemoc“ není slovo, které by šlo do vaší slovní zásoby. Pokud jde o lásku, pak možná velmi brzy potkáte osobu, o které jste snili, kterou jste si představovali ve své mysli!

ZDROJ:ESOTERIC

1
2