Co si o válce na Ukrajině myslí dcera Vladimira Putina?
Maria Voroncovová je aktivní členkou chatovací skupiny Telegram, kterou využívají absolventi katedry medicíny Ruské státní univerzity, říká ruský novinář Dmitrij Kolezev.

Ve středu odpoledne zveřejnil několik snímků obrazovky se zprávami odeslanými dcerou ruského prezidenta, které obdržel od oficiálního člena chatovací skupiny na Telegramu.

Maria Vorontsova se údajně účastnila jako „Maria V“. Když se loni na podzim připojila k chatovací skupině, představila se Maria V. jako „Maria Voroncovová – propagace roku 2011“, což se shoduje s tím, co o jejím vzdělání vědí ruští reportéři.

„Znovu zdůrazňuji, že nemůžeme jednoznačně říci, že Maria V. je skutečná Maria Voroncovová, dcera Vladimíra Putina. Ale nepřímé důkazy a dva zdroje naznačují, že ano.

V tomto případě si můžeme jen domýšlet, co si o událostech, které se dnes dějí, myslí někteří prezidentovi nejbližší rodinní příslušníci.

Pokud je to skutečně Maria Voroncovová, zdá se, že Putinovi mladší příbuzní sdílejí jeho vizi světa.

A to znamená, že je méně důvodů očekávat opozici v Putinově nejužším kruhu a je obecně zbytečné pokoušet se obracet na Marii s prosbami, aby ovlivnila svého otce a zastavila válku, jak to udělali oni. dům jejího bývalého manžela v Evropě,“ vysvětlil Dmitrij Kolezev, informuje nezávislý ruský web Meduza .

Nejstarší dcera Vladimira Putina upoutala pozornost ruského tisku
Dcera Vladimira Putina ostře kritizovala západní postoj k její zemi. Napsala také některé osobní názory na válku na Ukrajině.

„Nikdo na Západě nepotřebuje, aby naše země prosperovala. Vždy dělali maximum pro to, aby se tak nestalo. A budou v tom pokračovat.

Pokud se najednou, jako je tomu skoro v 90. letech, stane Rusko plnohodnotným apendixem o surovinách USA a EU, budu zvědavý, komu vyčítáte, že nežije v ekonomice.

První sankce začaly v roce 2008 a hrozilo, že mozzarella zmizí z pultů obchodů. Všichni měli strach! Jak teď přežijeme? Žádná italská mozzarella!? A teď?

Dýcháme ještě? Zdálo by se to tak. Nyní máme dokonce vlastní mozzarellu. A bylo něco z toho možné v 90. letech? Ne “, napsala Maria V na chatovací skupině na Telegramu.

„Nejsme Němci ve třicátých letech. Jestli jsme něco, tak jsme,“ řekla Mary V. s odkazem na válku na Ukrajině .

Maria Vorontsova, ostrá kritika Spojených států
Je pevně přesvědčena, že by NATO zřídilo stálou vojenskou přítomnost na Krymském poloostrově, kdyby k tomu dostala příležitost.

Zároveň zopakovala tvrzení ruských úřadů o údajných amerických laboratořích biologických zbraní na Ukrajině.

Maria Voroncovová si také stěžovala, že Spojené státy nikdy nebudou čelit mezinárodním sankcím za války a podporuje teorii, že CIA (Central Intelligence Agency) kontroluje svobodný tisk a protikremelskou opozici.Rusko.

„Jaké zpravodajské médium žije z peněz čtenářů poté, co bylo zablokováno?“ zeptala se v soukromém rozhovoru.

Zdroj:

1
2