Dominika si pod sebou evidentně už definitivně podpílila větev a Ivana o ní nechce ani slyšet. O tom, že blondýnku nepokládá za součást své rodiny, svědčí nenápadné, ale zato pořádně ostré gesto.

Místo posledního odpočinku maestra dnes čelí obrovskému náporu jeho příznivců, blízkých a kolegů. Karel by právě dnes oslavil své 81. narozeniny. Jeho rodina ve spolupráci s hřbitovem na pražských Malvazinkách tedy místo zajistila, aby vše probíhalo hladce a nedošlo například k požáru jaký tu už kvůli množství svíček vznikl v uplynulých měsících.

Kromě nich a velkého počtu květů a věnců se ale na hrobě objevila i velká kytice, kterou Karlovi věnovala právě jeho rodina. Na kartičce jsou podepsání téměř všichni jeho nejbližší. Vdova, dva vnuci i jeho dcery. Tedy až s výjimkou jedné. Dominikino jméno se tam neobjevilo.

“Drahý Kájo, milovaný tatínku a dědečku, velmi nám chybíš, je tu bez tebe velké prázdno. Vzpomínáme na Tebe s láskou každý den. Posíláme pusu do nebe. Ivana, Charlotte, Nelly, Lucia, Vojta a Honza, “je uvedeno na cedulce, přičemž je zřejmě každému jasné, že Dominika nebyla vynechána nedopatřením. Ta na celou situaci ale reagovala jakoby nic. “Uctím si tátu v průběhu týdne, o společné rodinné kytici jsem nevěděla,” řekla.

Zdroj:Casprezeny.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here