Ženy s tímto znamení zvěrokruhu se ukázaly být ideální manželkou. lidé tohoto zvěrokruhu pozorně naslouchají slovům druhé osoby. 


Jejich bohatá představivost má ale i svou světlou stránku – introverzi. Pokud je potkáte v partii kamarádů, jen těžko zjistíte, jací doopravdy jsou. Miluji klást otázky a jen neradi vám prozradí něco o sobě. Když si získáte jejich důvěru, získáte i nejvěrnějšího a nejbláznivějšího kamaráda!

Jedná se o velmi tolerantní znamení. Nehledí na barvu pleti, náboženství, nebo národnost. Pro ně je důležité, co má člověk v srdci. A tak to má být!
Jejich empatie a přecitlivělost představují poněkud problém. Lidé tohoto znamení se uzavírají do sebe a velmi těžce nesou křivdu. Svědomitějšího člověka nepotkáte.
Jak jsme již poznamenali, Ryby jsou velmi rozporuplné znamení! Někdy potřebují mít vedle sebe někoho, koho by mohli následovat a jindy zas prosazují svou samostatnost. Své emoce vědí nejlépe popsat jen když jsou o samotě. Jen tehdy se dokáží opravdu soustředit jen na sebe a ne na emoce jiných. Samota je také zdrojem jejich nejlepších nápadů!

Šťastný den:  čtvrtek, úterý a neděle.

Štěstí číslo : 1,3,4 a 9

šTASTNÉ BARVY: červená, žlutá, fialová a zelená

Zdroj: helpastrology.com/

1
2
3