Pro ty z vás, kteří to nevědí – pracoval jsem v San Diegu jako záchranář. Nerad píšu nebo mluvím o případech veřejně, ale tentokrát jsem to udělal a doufám, že si to nějaký podobný idiot přečte a příště si rozmyslí, jestli se rozhodne řídit opilý. Před několika hodinami jsem dorazil na místo nehody, kde jedno auto leželo na střeše a druhé narazilo do zdi. Na okraji silnice seděla žena, která v náručí držela tělo svého syna… ve 2 částech. Přesto pořád držela hlavu syna při těle a přála si, aby byl znovu celý.

<img src="https://static.sdilejte.to/images/115005569621280px-Car_crash.jpg" alt=" Následující příběh byl zveřejněn na webu

Na druhé straně silnice jsem spatřil muže, který ke mně běžel s mrtvou holčičkou v náručí. Když jsem vystoupil ze sanitky, přiběhl ke mně a doslova mi hodil tělo 7leté dcery do náručí. Stál nad námi a sledoval, jak spolu s dalšími záchranáři aplikujeme nové a nové stříkačky s léky, dáváme ji do krku endotracheální trubici a poté ji resuscitujeme. Do jejich auta narazil opilý řidič, který přejel na červenou rychlostí 90 km za hodinu. Holčička vyletěla přes okno a hlavu chlapce rozdrtil nárazník řidičova auta. Rodičům a opilému řidičovi se nic nestalo, děti nehodu nepřežily. Byl jsem svědkem toho, jak jeden člověk zničil šťastnou rodinu. Nebuď zatracený idiot.

Zdroj. IMGUR

1
2