16 švédských lékařů a vědců tvrdí, že 3. fáze klinických zkoušek vakcíny nebyla provedena vědecky akceptovatelným způsobem.

To také znamená, že výsledkům nelze věřit:

„… zohledňujíc obrovské množství hlášených negativních následků po očkování, včetně mnoha závažných, jsme my lékaři, vědci a imunologové vysoce znepokojeni, zejména ohledně dětí, které mají minimální zdravotní rizika z onemocnění Covid-19, ale značná rizika po vakcíně.“

Dokud nebude provedena důsledná analýza přínosů a rizik vakcíny Pfizer, signatáři výzvy volají po okamžitém moratoriu k její aplikaci u všech věkových skupin.


Po promluvě o pochybeních během testování vakcíny byla Brook Jacksonová vyhozena ze své pozice regionální ředitelky firmy Ventavia sídlící v Texasu.

Vyhodili ji téměř okamžitě poté, co zaslala stížnost americké Agentuře pro léky a potraviny (FDA) popisující situaci s klinickým testováním.

Následně paní Jacksonová poskytla žurnálu BMJ řadu firemních dokumentů, fotografií, zvukových nahrávek a emailů, které potvrzují její tvrzení.

Nejneuvěřitelnější na celé věci však je, že o její stížnost se nijak nezajímal regulační úřad FDA. I na tomto příkladu je krásně vidět, jak zkorumpovány jsou regulační úřady, které namísto ochrany lidí upřednostňují ochranu zločineckých farmaceutických firem.

A jak je možné, že po takovém závažném odhalení mlčí jak Evropská léková agentura (EMA), tak i náš Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL)? Jediné vysvětlení je, že jsou stejně zkorumpovaní.

Národ však nezapomíná a dříve či později budou i oni trestně stíháni za tento zjevný zločin všeobecného ohrožení občanů (§ 284 trestního zákona).

Nebo jak se říká: „Boží mlýny melou pomalu, ale spolehlivě“.

Zdroj: theexpose.ukbmj.com,

1
2