Ve chvíli, kdy se nacházel na konzultaci , se díky konferenčního hovoru s manželkou dozvěděl, že jeho syn Wiley v spánku zemřel. Trpěl totiž dětskou epilepsií, která vyústila do vzácné komplikace. Přivolaní záchranáři mu už nedokázali pomoci, přičemž podle pitvy mu selhalo srdce. Truchlící otec si dnes každý jeden den vyčítá, že se svými chlapci netrávil více času.

“Mnozí lidé se nás ptali, co mohou dělat, aby nám pomohli. Objímejte své děti. Nepracujte příliš dlouho. Mnoho věcí, kterým nyní věnujete svůj čas, budete pravděpodobně litovat, když ho mít nebudete,” napsal na úvod na sociální síti JR. Podnikatel totiž velmi bolestivým způsobem přišel na to, že rodina je ta nejdůležitější a měla by se stát prioritou každého z nás.

“V diářích máte určitě množství naplánovaných setkání s mnoha lidmi, se kterými pracujete. Máte je takto naplánované i se svými dětmi? Nevynechávejte věci, na kterých záleží. Pokud jsme se vůbec něco naučili, tak je to to, že život je křehký a čas může být velmi krutě krátký. Pokud jste rodič a můžete trávit se svými dětmi více času, tak to udělejte. Když se to skončí, tak zůstanou jen fotografie a věci a čas už není k dispozici. Vezměte si dovolenou, užijte si svátky a buďte s nimi. Nebudete litovat emaily, které jste zapomněli odeslat,” dodal na závěr.

Zdroj:HItky.sk

1
2