Zároveň není třeba se bát nové světové války, rok 2021 bude omezen na regionální konflikty, které se budou odvíjet daleko od Ukrajiny. Sergey Kostornaya zdůraznil, že je to voda, která přinese neštěstí:

„Vanga řekla:„ Voda je neštěstí, padnou krvavé deště. “Místní války v Latinské Americe jsou možné, ale nebudou žádné globální.“

Jasnovidec předpověděl konec pandemie v roce 2021, podle předpovědi čínský virus ustoupí na jaře příštího roku. Kostornaya dokázal pojmenovat klíčové datum, po kterém by měl výskyt prudce poklesnout. Kromě toho musí přijít s účinným prostředkem proti rakovině.

„Od 22. prosince do 20. března je podle Vangy období nadčasovosti. Protože zbytky přestupného roku jsou v platnosti,“ zdůraznil Sergej. – „Do března se budou dít negativní věci, ale 20. – den začátku astrologického roku, začnou příjemné proměny.“

Wanga také hovořil o narození dvou lidí, kteří mohou změnit svět k lepšímu, měli by se narodit „po zrcadlovém roce“, tedy již v roce 2021. Qom zdůraznila, že jasnovidka o tom mluvila ve stavu transu, takže její předpovědi mohou být nepřesné.

Zdroj:sport.politeka.net