Odvolání prince Williama

Britský aristokrat nepochybuje o tom, že příští desetiletí bude pro příští generace klíčové. Ti, kteří nemají mnoho peněz a jsou nejméně zodpovědní za to, s čím máme co do činění, budou klimatickou krizí zasaženi nejvíce.

„Ti, kdo udělali nejméně pro to, aby vyvolali změnu klimatu, budou tím nejvíce zasaženi,“ zdůraznil.

Princ William věří, že máme vše pro to, abychom zabránili devastaci planety, a že zdroje se produkují alarmujícím tempem. Jako příklad uvedl vakcínu proti koronaviru.

“Opravdu věřím, že lidé mají pozoruhodnou schopnost stanovit si cíle a sledovat je.” Příkladem toho je rekordní rychlost vývoje vakcíny COVID-19, “ vysvětlil princ William.

Aristokrat se rozhodl připomenout vám, že můžete vyhrát cenu Earthshot Prize. Mluvíme o ceně 50 milionů liber (více než 27 milionů 193 tisíc zlotých). Každý, kdo ji chce získat, musí představit nejlepší způsob boje proti klimatické krizi.

“Dosažení tohoto cíle bude od nás vyžadovat energii, odhodlání a optimismus.” Musíme spojit všechny podniky, všechny komunity, všechny vlády a všechny jednotlivce – kolem společného cíle, kterým je zlepšení Země, “ uvedl princ William.

ZDROJ: O2.PL

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here