Eva – Když se setkáte se ženou s tímto jménem, ​​držte si jazyk za zuby. Maximální obezřetnost a čestnost – to je to, co potřebujete k získání jejich důvěry. Nikdy nedá hlavu do písku a vždy čelí problémům hned po tom, když se objeví. Někdy umí být i agresivní a ve většině případů si svými radami podřizují své okolí. Úspěšně si jde za svým štěstím. Nikdy se nepřetvařuje a umí se zastat kohokoli, komu se v její blízkosti křivdí. Eva často mění přátele, protože nalezení toho nejlepšího není vůbec jednoduché. Její vyvolený nemusí mít žádné obrovské majetky, ocení zejména to, pokud ji bude moci podpořit při těžkých chvílí.

Barbora – Je to člověk z jiného světa. Žije v pohádce a nechce z ní odejít. Půvabná, jednoduchá, vyzařuje pozitivní energii. Její intuice ji nikdy nezklame, takže je zcela zbytečné, pokud ji budete lhát – faleš cítí už na sto honů. Skutečný svět ji utlačuje, přesto preferuje lenost a čekání na tu správnou osobu, která bude rozhodovat za ní. Barbora je typ podřízeného člověka a zároveň se dokáže přizpůsobit každým okolnostem. Je oblíbená a ceněná v každém kolektivu. Nemá zájem o materiální věci, ale je schopná vydělat si a šetřit peníze. Láska na první pohled ji nic neříká. Čeká na silného a odvážného prince, který je ochrání před nástrahami tohoto světa. Pro umělce se dokáže stát výjimečnou múzou.

Kateřina – Toto královské ženské jméno neoznačuje nic jiného, ​​než čistotu myšlenek a pevný charakter. Může být plachá, graciézní a vyhýbat se hlučným večírkům, ale v přelomovém okamžiku se umí otočit o 180 stupňů: koupí si černou koženou bundu, nechá si udělat tetování a vydá se za dobrodružstvím. Ať už se, ale ocitne v jakékoli situaci, nikdy neodpustí lež a zradu.

Nepotřebuje hledat štěstí, ono si ji najde samo. Žije tak, jako kdyby měla ve své kapse výherní lístek, který může být kdykoliv vyplacen. Nesympatické muže automaticky odmítá. Její vyvolený by se jí měl nějakým způsobem vyrovnat – musí být klidný a přístupný nebo hlučný jako hurikán.

1
2