Pokud jste si vybrali oko # 1

Jste zvyklí schovávat se před životními problémy, jako hlemýžď ​​ve vašem domě. Ale přestaň s tím. Je čas jednat. Přestaňte se skrývat před tímto světem. Jste příliš uzavřeni do sebe. Každou chvíli projevíte nedostatek důvěry v sebe, své silné stránky, čímž se v mnoha ohledech podceňujete a omezujete.

Naučte se nechat lidi vstoupit do vašeho života, aby se přestali cítit jako samotáři.

Pokud jste si vybrali oko # 2

Máte co skrývat. Když jednáte s lidmi, jste zvyklí předvádět se. Musíte však pochopit, že to narušuje pouze vaši pohodu. Vy, aniž byste si toho všimli, strávíte tím spoustu času. Je lepší si vše přiznat jednou, roztáhnout křídla svobody a konečně pochopit, že toho dokážete hodně.

Pokud zvolíte oko # 3

Tento typ očí hovoří o utrpení vašeho života. Nyní ve vašem životě přišlo těžké období. Děje se mnoho věcí a vy nemůžete ovládnout své emoce. Musíte však pochopit, že na tomto světě nejste sami. Ve vašem životě jsou lidé, na které se můžete spolehnout.

Stačí být hrdinský a dát vše na svá ramena. Máte ty, kteří vám mohou opravdu pomoci, jste připraveni podat pomocnou ruku a sdílet s vámi své životní břemeno.

Vaše volba očí # 4

Chráníte se před vnějším světem a možnými problémy s vysokými zdmi, které si každý den v duchu stavíte kolem sebe v naději, že vám pomohou. Snažíte se za nimi schovat před problémy. Ale nebavte se iluzí. Stěny jsou přitažené za vlasy a vůbec nepomohou.

Musíte jen změnit svůj obvyklý sociální kruh a věnovat pozornost lidem, s nimiž vás spojuje společná minulost a společné vzpomínky. Nemusí to být snadné, ale stojí za to to vyzkoušet. A pokud se vám podaří žít v budoucnosti, aniž byste rozvířili minulost, pak to bude vítězství. Jakékoli další životní problémy a peripetie budou na dosah.

Pokud zvolíte 5 typů očí

V životě jste maximalista, zvyklý dělat svou práci správně, takže jste řez nad ostatními. Jste připraveni doslova pokračovat v touze dosáhnout cíle. Zároveň se snažíte jednat co nej diskrétněji, aniž byste otevřeně předváděli své emoce. Z toho vyplývá, že výsledek odvedené práce je vždy nejlepší.

Milujete a vážíte si svého života. Někdy se ale stane, že důležité věci se z vašeho zorného pole jednoduše ztratí. A ve snaze o výsledek si zapomenete užít chvíle. Zjistěte, kdy přestat. Existuje jen jeden život. Půjde to a vy si toho nevšimnete.

Pokud jste si vybrali 6 typů očí

Tato volba vás charakterizuje jako altruistu v životě, který je připraven udělat vše pro dobro ostatních lidí, někdy dokonce zanedbávat své vlastní zájmy. Rád vidíš šťastné tváře lidí kolem sebe. Dáte hodně, aniž byste na oplátku něco požadovali.

Pamatujte, že lidé jsou různí a někteří lidé začnou využívat vaší laskavosti. Musíte se ale naučit, jak říct lidem „Ne“. Pamatujte, že je nemožné být kolem těch, kteří s vámi nechtějí být nebo si jednoduše nezaslouží vaši pozornost. Naučte se vážit si sebe a svého času tím, že jej budete trávit účelně!

Zdroj.esoteric

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here