Prsten č. 1 s červeným kamenem
Zkouška říká, že tento prsten symbolizuje oheň. Tuto volbu dělá velmi vášnivá a horká žena. Jste velmi smyslní, ale nespěcháte, abyste otevřeli svou duši prvnímu příchozímu. Máte hluboký vnitřní svět, je mnohostranný a tajemný. Stále musíte být vyřešen. Neustále spěcháte mezi svými touhami a stále se nedokážete definovat. To vede k častým konfliktům s muži. Jste temperamentní, ale krásní.

prsten č. 2 s diamantem
Test říká, že diamantový prsten symbolizuje led. Vypadáte jako chladný a nepřístupný ledovec, nenecháváte lidi ve svém okolí, vypadáte velmi zdrženlivě a klidně. Ve skutečnosti ve vás zuří emoce a vášně, které nikomu neprojevujete. Jste vůdce, silný člověk, který je zvyklý mít na starosti váš život. Potřebujete spolehlivého muže, kterému můžete věřit. A pak se váš led roztaví a stanete se nejvěrnějším a nejjemnějším společníkem v životě.

3 Prsten s černým kamenem
Prsten symbolizuje vodu. Zkouška říká, že takovou volbu provádějí proměnlivé ženy, labilní, flexibilní, schopné přizpůsobit se okolnostem. Jste moudrí a víte, jak zrušit jakýkoli konflikt. Dovedně zvládáte vztahy, dokážete najít přístup k jakékoli osobě, umíte manévrovat mezi obtížemi a vybíráte jen ty nejlepší způsoby řešení problému. Lidé jsou s vámi velmi spokojení, muži si vás velmi cení, protože jste chytří a nezačínáte hádky od nuly. Nejdůležitější věcí pro vás v muži je jeho mysl a vědomí. A v životě obvykle vyhráváte.

Zdroj.esoteric

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here