Nesnášejí drby . Nesnášejí je dokonce natolik, že pokud při nich začnete klábosit, jsou schopni vstát a odejít z místnosti. Oheň na střeše zapálíte, pokud začnete před štírem pomlouvat jeho vlastního přítele. S vámi jako s člověk rozhodně skončil.

Jsou zábavní . Lidé narození v tomto znamení jsou zábavní a vtipní. Nikdy s nimi není nuda, a i když to tak nevypadá, při posezení s škorpionem by nikdy neměly nastat trapné pauzy. Pokud je šance setkat se s přáteli nebo popovídat si při dobré kávě, štíři jdou hned a vůbec neváhají. Mají prostě rádi společnost.

Jsou charismatičtí . Jinými slovy dokáží být duší společnosti. Rozveselí, zanalyzují, odlehčí, ale i zafilozofují. Nejsou to typy lidí, kteří mají rádi síle pozornost a snaží se veškerou upoutat na sebe. Právě naopak, štíři jsou osobnosti s velkým O, protože pozornost vědí upoutat nenuceně a aniž to vůbec chtěli.

Nic nedělají povrchně . Také pro toto se vyplatí mít za kamaráda štíra. Člověk se od něj může hodně naučit. Sami si dávají vysoké cíle a jsou ambiciózní, což je motivuje i k tomu, aby všechno, do čeho se pustí, dělali na sto procent.

Zdroj:https://www.babskeveci.sk/

1
2
3