Rak

Raci mají zvláštní penis a je stejně nekontrolovatelný, jako jsou nekontrolovatelné emoce Raků. Může mít na sobě podivné vzory, neupravené chloupky, a dokonce i varlata mohou vypadat jinak, než jste asi zvyklá. No, není se čemu divit, když mají Raci emoce velmi často mimo kontrolu. Asi si ho budete muset vzít do parády.

Lev

Lvi mají poměrně masivní penis. Je to dáno jejich náklonností k lidem a také jejich lví povahou, která je nutí být vždy v čele. Lví penis moc dobře ví, co potřebuje, a je velmi šikovný při hledání způsobů, jak předat ženě radost a potěšení. A vždy se bude snažit dát vám víc, než jste čekala.

Panna

Panny jsou organizované a mají rády pořádek. Proto si dávají záležet i na svém penisu, který je vždy upravený. Odráží v sobě onu panenskou šlechtěnost a organizovanost. Jestli máte za partnera Pannu, držte se ho. Pozor, může to někdy bolet.

Váhy

Váhy mají penis, který byste mohli označit za „kamaráda“. Není ohromující, nic mu nechybí, je naprosto fajn a pohodlný. Je to ten druh penisu, který chce zapadnout do vašeho života s lehkostí a pohodlím, aniž by se kolem toho dělal nějaký rozruch. Je to romantický a šarmantní penis, s nímž to má cenu.

Štír

Štír má nadměrný penis, který chce, abyste moc dobře věděla, že je ten největší, jaký jste kdy viděla. Ale s tou „poctivostí“ se to nemá přehánět. Velký penis může sice působit úžasně, protože zaručuje téměř bolestivý průnik, ale neměl by zapomínat ani na drobnosti. Jinak hrozí, že mu utečete.

Střelec

Střelec je nepředvídatelný penis, stejně jako jeho nositel. Je plný touhy po dobrodružství a prozkoumávání. Ačkoli možná není na první pohled nejkrásnější, je kouzelný. Není ideální, ale je velmi zábavné si s ním hrát.

Kozoroh

Kozorohův penis je rozzlobený, ale velmi schopný. Schopný všeho, třeba i tetování. Velmi často na sobě mívá mateřské znaménko nebo je po obřízce. Dokáže skutečně velmi překvapit, a to ve všech směrech.

Vodnář

Vodnáři mají zpravidla velmi roztomilý penis, a i když to není ten typ, po kterém byste skočila a chtěla si s ním hrát, odpuzovat vás určitě nebude. Není snadné ho „postavit“, a to proto, že se zdá, že je jako hadrová panenka, která má ráda svoje pohodlí. Ale nebojte se, nakonec se to povede.

Ryby

Ryby mají vzrušující penis, oslní vás naprosto dokonale i svou vůní. Je zároveň klidný a pomalý, pokud jde o návštěvu. Nikam se nehrne a čeká, až mu to sama dovolíte. Je tak trochu potížista, který potřebuje vést.

zdroj:Dama

1
2