Pět let jsme bojovali s nemocí důstojně a s úsměvem.“ Nikdy si nestěžoval, i když přišel o nohu, vzal to klidně. Vždy se snažil skrýt bolest, aby nám nezpůsobil bolest. Braiden byl prostě skvělý “

Pak se stalo něco strašného. Stephanie zjistila, že někdo používá obrázek jejího zesnulého dítěte. Jistá Megan Steffanová se snažila sbírat dary přes internet a tvrdila, že jde o peníze na chlapcovu léčbu. Žena dokonce zveřejnila fotografie zesnulého Braidena.

Manželství je v šoku. Stephanie věc okamžitě nahlásí. Megan se ani nesnaží vysvětlit a přiznává, že šlo o podvod. Také říká, že nevěděla, že je Braiden mrtvý. Její manžel přišel o práci a žena se chtěla takto uživit.

„Neexistuje žádná omluva pro to, co udělala.“ Kdyby jen věděla, co to znamená bojovat s rakovinou a přijít o dítě … “

Poté Megan začala všechno popírat. Její profil zaplavily urážlivé komentáře a na její schránku se hrnuly nelichotivé zprávy. Nakonec podvodník přiznal pravdu a byl podle toho potrestán.

Protože k takové situaci vedla, musí také vzít v úvahu její důsledky,“ řekla Stephanie.

Je nepravděpodobné, že by někdo měl nervy podnikat na neštěstí někoho jiného. Megan se živila dobrotou druhých a snažila se zbohatnout. Naštěstí pravda vyšla najevo a rodina Prescottowových se mohla se svým zesnulým synem rozloučit.

Zdroj.Facebook