Cesta číslo 2

Zdá se vám, že cíle, které máte, jsou příliš vzdálené a těžko dosažitelné. Jsou pouze na úrovni nápadu a pro jejich uskutečnění jste pravděpodobně ještě nic neudělali.

Musíte najít svou vnitřní sílu a udělat ten první krok na cestě k úspěchu. Zdá se vám, že je na ní mnoho překážek a že je nemožné dosáhnout cíle, proto to vzdáváte. Je důležité pochopit, že každá překážka, kterou překonáte, je novou životní lekcí, kterou se musíte naučit.

Odvažte se vystoupit ze své komfortní zóny a vydat se vstříc novému životnímu dobrodružství a pak se vám v tom všem dostane potřebná pomoc vesmíru.

Cesta číslo 3

Jste plní energie a přesvědčeni, že nejlépe víte, jak dosáhnout toho, co jste si představovali. Máte pocit, že jste před samotným cílem, který jste si stanovili, a k jeho dosažení vám chybí už jen kousek.

Zamyslete se však nad tím, zda vše, co děláte, děláte poctivě a bez ubližování druhým. Nepoužívejte machiavelistický princip – účel si nevybírá prostředky, protože se to může obrátit dvakrát tak špatně.

Možná budete muset změnit své metody a cestu, kterou se vydáte. Pokud to neuděláte, riskujete, že nedosáhnete toho, co jste si předsevzali, správným způsobem.