PONDĚLÍ

První den v týdnu o vás prozrazuje, že máte předpoklady být první osobou v jakémkoliv týmu. Občas si však nevěříte a vaše kreativní nápady si bohužel necháváte pro sebe. Rodina a nejbližší přátelé jsou pro vás základem.

ÚTERÝ

Jste velmi citlivá na kritiku a nespravedlnost vás umí skutečně rozhněvat. Život si chcete užívat a vidíte i ty nejmenší krásy, které jiným unikají. Jste obklopena lidmi, kteří vás mají upřímně rádi a ocení váš smysl pro humor.

STŘEDA

Ovládáte kouzlo dokonalé organizace, vše v životě si umíte svědomitě roztřídit a řešení problémů pro vás není žádnou neznámou. Máte ráda společnost a kvalitní komunikaci, dobrou knihu a práci, která vás baví a naplňuje.

ČTVRTEK

Jste velmi charismatická osoba, čímž si získáte množství lidí. Váš optimismus a nadhled je pro jiné skutečně inspirující. Máte spoustu koníčků a zájmů, ale velmi často se stane, že vás začnou po chvíli nudit, protože potřebujete vždy nové impulzy.

PÁTEK

Na svou skvěle vyvinutou intuici se můžete vždy spolehnout. Jste emotivní založený člověk, který má silné sociální cítění. Měli byste využít svou kreativitu a nesmírnou fantazii, cizí vám nejsou ani různé druhy umění.

SOBOTA

Většinou jste perfekcionista a svůj život si chcete žít podle svého. Jste tvrdohlavá, ale často si tak prosadíte to, co je pro vás nejlepší a za svým cílem víte jít velmi vytrvale. Máte v sobě pověstnou jiskru a pro jiné jste symbolem atraktivity a šarmu.

NEDĚLE

I když máte rady čas strávený s přáteli, velmi kvalitně víte využít chvíle pro sebe. Často nad věcmi příliš dlouho přemýšlíte a poznámky jiných si berete příliš k srdci. Jste emocionální založená a dbáte o blaho a dobrý pocit jiných

Pokračování na další straně…

1
2
3
4
5
6