15. DEN V MĚSÍCI

I když někdy nevíte, co přesně chcete, nemůžete, pokud vám jiní tlačí své „rozumy“ do hlavy bez toho, abyste je o to žádali. Rada si organizujete život podle sebe, ai když to někdy nedopadne podle vašich představ, máte dobrý pocit z nezávislosti.

16. DEN V MĚSÍCI

Jste osobou, která dokáže měnit životy a situace díky svým skvělým nápadům. Jste tak trochu záhadná a lidé vaše já nikdy neodhalí do hloubky. Máte svobodnou duši, milujete nové věci a nesnášíte nespravedlnost.

17. DEN V MĚSÍCI

Máte velký talent, o kterém možná ani netušíte. Jste předurčena dosáhnout velké věci a změnit jiným pohled na svět. Měli byste najít a rozvíjet svůj talent, protože by byla škoda nechat ho navždy ukrytý.

18. DEN V MĚSÍCI

Jste empatická osoba, které záleží na konání dobra. Máte silné sociální cítění a víte bojovat za štěstí jiných, často i neznámých lidí.

19. DEN V MĚSÍCI

Pokud se na něco zaměříte, dosáhnete to, ať se děje cokoliv. Nikdy se nenecháte odradit a „ne“ nebo „nedá se“ pro vás není konečnou odpovědí.

20. DEN V MĚSÍCI

I když vám vaši blízcí často vyčítají, že jste na jiných příliš měkká, nedejte se odradit. V jiných vždy vidíte dobro a váš přínos na tomto světě spočívá v rozdávání lásky a pochopení.

21. DEN V MĚSÍCI

Milujete společnost a společnost zbožňuje vás. Máte množství přátel a známých, vaše síť kontaktů je skutečně obrovská. Máte předpoklady stát se veřejně známou osobností.

22. DEN V MĚSÍCI

Jste velmi dobrá v hledání mezer a chytáků, co víte zužitkovat ve svůj prospěch. Vždy si všimnete i ty nejmenší detaily a nejasnosti.

23. DEN V MĚSÍCI

Vaše charisma a skvělé komunikační schopnosti vás doslova předurčují k úspěchu. Měli byste rozvíjet svůj talent na práci s lidmi. Víte jejich zaujmout a zabavit a při vystupování na veřejnosti nemáte vůbec trému.

24. DEN V MĚSÍCI

Vaše přítomnost je pokaždé hřejivá a vaše názory a rady každému padnou vhod. Jste dobrým a upřímným člověkem, který je v očích jiných ztělesněním čisté duše.

25. DEN V MĚSÍCI

Do všeho dáte své maximum a při dosahování cílů neznáte únavu. Měli byste si ale občas vytřídit věci, které za vaši námahu a pozornost stojí, jinak je vaše úsilí často zbytečné.

26. DEN V MĚSÍCI

Jste sebevědomá osoba, která zná svá práva a umí si vydobýt všechno, co jí patří. Nikdy se nenecháte zastrašit a utlačovat.

27. DEN V MĚSÍCI

Máte skvělý úsudek, bravurní postřeh a výborně vyvinutý smysl pro detail. Vaše logické a analytické myšlení z vás v očích mnoha dělá skutečného génia.

28. DEN V MĚSÍCI

Pokud něco chcete a toužíte něco dosáhnout, nemáte zábrany riskovat cokoli. Jste odvážná a odhodlaná, ale někdy byste měli vsadit na bezpečnější hru.

29. DEN V MĚSÍCI

Jste vrbou pro mnoho lidí ve vašem okolí. Vaše slova vědí pohladit na duši a váš rozumný nadhled lidem otevírá nové obzory.

30. DEN V MĚSÍCI

Jste oblíbenou osobou, která vnese světlo všude, kam se objeví. Máte silné charisma, neodolatelný úsměv a jiskru v očích. V kombinaci s vaší skvělou vyjadřovací schopnosti to z vás dělá rodilého baviče a miláčka publika.

31. DEN V MĚSÍCI

Svůj život si umíte obdivuhodně zorganizovat a nedovolíte, aby vám jen tak přetekl mezi prsty. Věci řešíte rozumně a vždy s chladnou hlavou, takže vás jen málokdy něco zaskočí.

Pokračování na další straně…